Diary

Ukradený telefon a další "novinky"

13. července 2014 v 10:00 | Marti

"The awkward feeling when ..."

Znáte ten pocit, když se hrabete v kabelce, poleje vás studený pot a myslítě si, že jste telefon určitě ztratili. Pak ho ale nahmatáte a hrozně se vám uleví. Tak tohle se mi nestalo. Můj byl už dávno někde rozebraný v bazaru.

Kromě ztráty čísla, které jsem měla už od 4. třídy (*nostalgie*], SD karty s fotkami za poisledních x let jsem ještě přišla o kryt a předplacený kredit. Shit happens.
Kromě toho u nás byla jedna brazilka, se kterou jsem několik dní chodila po všech kostelech v Praze, takže jsem úplně vyčerpaná. Na druhou stranu jsem se ale seznámila se super lidma s celého světa. A jedním portugalským vojákem *in love*.
Eu acho que você aprender português.
Travel

Judo

30. června 2014 v 21:13 | Marti

Brigáda, kde vám platí za to, že se motáte okolo namakenajch cizinců

Yep. Úplnou náhodou jsem se přimotala k Mistrovství Evropy v judu. Každopádně, už v pátek v 8 ráno jsem stála v hale v tričku TEAM a poslouchala instrukce.

Zas tak komplikovaná ta práce nebyla. Vzít bedničku, říct závodníkovi ať si do ní hodí věci, odvést ho na tatami kde má bojovat (tohle byla asi ta nejzapeklitější část), sednout si, hrát chvíli na mobilu, posílat snapchaty, pak ho vyzvednout a odvést ho i s věcma do "zákulisí".

Pak se ale rozpotala neviditelná válka mezi holkama, o to, kdo "ukořistí" nejvíce francouzů, italů, španělů a vyhne se rusákům a azerbajdžáncům (kde mimochodem vážně frčí monobrow).
Byla tam jedna holka, která mě hrozně štvala, s obličejem jak žába (ale jinýma partiema, který od něho odpoutávali pozornost). A přebrala mi Angela Alvareze. Jo pamatuju si jak se jmenoval, protože byl fakt hezkej.

Satisfakce ale přišla, když si mě jeden ital vybral vždycky, když šel zápasit. Ha! Tady to más ty meloune (jako vážně, ta by se o ty prsa mohla podělit s 4 dalšíma holkama)

Škoda, že nemám fotku z vážení na další den, kdy jsem se, samozřejmě náhodou, přimotala mezi padesátku chlapů ve slipech. Uklízela jsem tam bedýnky tak co. A pak jsem je musela ještě dvakrát zkontrolovat.

~Judo:3~
Operace

26. června 2014 v 15:45 | Marti

"Tohle rozhodně nedělejte."

Za tohle se vážně musím poplácat po zádech. Utratit 700 za kosmetiku, když se na ní po operaci můžu tak maximálně dívat. Ale já jsem nikdy nebyla moc dobrá v dodržování pokynů a pravidel.

"Budete muset nejméně týden ležet, máte v očích stehy, tak aby se vám něco nestalo."
Ležet mi vydrželo dva dny, kdy se bolest v očních svalech, které mi "opravovali", vážně nedala snést. Pak jsem šla do čajky. Už v sobotu jsem pak zkoušela drinky v tequila baru (i když jsem pořád měla oči zalepené mastičkou :D)

"Rozhodně ještě nemůžete běhat a trénovat, bude vás to bolet." To je sice pravda, ale stehy už zdaleka tak neškrábou, tak jezdím na kole .. a na bruslích .. ale neběhám! :D

Zpátky ke kosmetice. Přišla minulý týden, a až doteď jsem vydržela se nemalovat, ale včera jsem prostě neodolala. A málem jsem si korektorem vyšťouchla levé oko. Šikulka -.-

P.S. Recenze a fotky přijdou, až je budu moct opravdu otestovat!

e.l.f. Mineral Deluxe Natural Beauty Gift Set


 
 

Reklama