Červen 2014

Judo

30. června 2014 v 21:13 | Marti |  Diary

Brigáda, kde vám platí za to, že se motáte okolo namakenajch cizinců

Yep. Úplnou náhodou jsem se přimotala k Mistrovství Evropy v judu. Každopádně, už v pátek v 8 ráno jsem stála v hale v tričku TEAM a poslouchala instrukce.

Zas tak komplikovaná ta práce nebyla. Vzít bedničku, říct závodníkovi ať si do ní hodí věci, odvést ho na tatami kde má bojovat (tohle byla asi ta nejzapeklitější část), sednout si, hrát chvíli na mobilu, posílat snapchaty, pak ho vyzvednout a odvést ho i s věcma do "zákulisí".

Pak se ale rozpotala neviditelná válka mezi holkama, o to, kdo "ukořistí" nejvíce francouzů, italů, španělů a vyhne se rusákům a azerbajdžáncům (kde mimochodem vážně frčí monobrow).
Byla tam jedna holka, která mě hrozně štvala, s obličejem jak žába (ale jinýma partiema, který od něho odpoutávali pozornost). A přebrala mi Angela Alvareze. Jo pamatuju si jak se jmenoval, protože byl fakt hezkej.

Satisfakce ale přišla, když si mě jeden ital vybral vždycky, když šel zápasit. Ha! Tady to más ty meloune (jako vážně, ta by se o ty prsa mohla podělit s 4 dalšíma holkama)

Škoda, že nemám fotku z vážení na další den, kdy jsem se, samozřejmě náhodou, přimotala mezi padesátku chlapů ve slipech. Uklízela jsem tam bedýnky tak co. A pak jsem je musela ještě dvakrát zkontrolovat.

~Judo:3~

Operace

26. června 2014 v 15:45 | Marti |  Diary

"Tohle rozhodně nedělejte."

Za tohle se vážně musím poplácat po zádech. Utratit 700 za kosmetiku, když se na ní po operaci můžu tak maximálně dívat. Ale já jsem nikdy nebyla moc dobrá v dodržování pokynů a pravidel.

"Budete muset nejméně týden ležet, máte v očích stehy, tak aby se vám něco nestalo."
Ležet mi vydrželo dva dny, kdy se bolest v očních svalech, které mi "opravovali", vážně nedala snést. Pak jsem šla do čajky. Už v sobotu jsem pak zkoušela drinky v tequila baru (i když jsem pořád měla oči zalepené mastičkou :D)

"Rozhodně ještě nemůžete běhat a trénovat, bude vás to bolet." To je sice pravda, ale stehy už zdaleka tak neškrábou, tak jezdím na kole .. a na bruslích .. ale neběhám! :D

Zpátky ke kosmetice. Přišla minulý týden, a až doteď jsem vydržela se nemalovat, ale včera jsem prostě neodolala. A málem jsem si korektorem vyšťouchla levé oko. Šikulka -.-

P.S. Recenze a fotky přijdou, až je budu moct opravdu otestovat!

e.l.f. Mineral Deluxe Natural Beauty Gift SetKomplikace

23. června 2014 v 11:43 | Marti |  Zbytek ;)

Jeden e-mail, co zmení vše

"I am afraid we are, unfortunately, unable to accept your CPE as a proof ...". Takhle nějak začínal e-mail od univerzity, na kterou jsem ještě donedávna myslela že mám přijetí jisté. Bohužel mi nemůžou uznat certifikát z angličtiny, který už mám, protože mám ze dvou částí C (to znamená za 3 - i když ze zbytku mám 1 a dohromady víc než dostatečný počet bodů ...).

Navíc už vůbec nevím, jestli mě vezmou na nějakou vejšku v Praze (proč jim to tak dlouho trvá?!), ale celkově vidím léto jako jednu velkou nejistotu. Stihnu poslat výsledky dalšího testu z angličtiny včas? Budu se nakonec stěhovat do Londýna? Jak to všechno zařídím?

Na tyhle otázky se zatím snažím vůbec nemyslet. Pořád mám přece prázdniny a nechci si je nechat zkazit! :D

sweets - image #1859334 by marky on Favim.comTaky už máte prázdniny? ♥

8. června 2014 v 15:39 | Marti |  Zbytek ;)

Od maturity lehárko

Od středy 28. května, kdy jsem dostala 5x infarkt, jedu od oslavy k oslavě. To je asi nejlepší lék na kocovinu. V mezičase sleduju Mentalistu a Gran Hotel ve španělštině (abych zas nezapomněla úplně všechno) Sherlocka a asi zkusím i Hru o trůny.

Jo a dělala jsem pár příjmaček na vysokou (jen tak mimochodem). U překladatelství (španělštiny) zatím nevím jak jsem dopadla, z angličtiny mám ještě ústní. A o žurnalistice radši ani povídat nebudu (to jsem stejně šla jen tak zkusit). Ještě peďák zítra, ale tam by mě museli dotáhnout párem volů, i kdybych se tam dostala (promiň mami)
Vypadá to, že do Londýna budu muset i kdybych nechtěla. :D

Užívejte si volno fellow maturanti, a *cough* školu vy mladší (taky jednou budete mít 4 měsíční prázdniny. jenom teď je máme MY)
Untitled