Říjen 2013

Outfit - stockings

19. října 2013 v 19:03 | Marti |  World

Outfit 1.0

Nějak už ani nevím, proč mě napadlo jít zase na polyvore, ale vyšly z toho tyhle 2 varianty :D Hrozně si teď chci koupit áčkovou sukni a podkolenky (bůh ví proč :D) Tak co vy na to?


fan

schoolgirl


30 blog challenge - Day 7

5. října 2013 v 11:22 | Marti

Your opinion on cheating on people

Takhle - myslím, že existují 2 druhy nevěry. Představte si následující situaci: Jdete s kamarádkou na párty a trochu to přeženete s tequilou. Na tanečním parketě se okolo vás motá celkem ucházející kluk. Se stoupajícím alkoholem v krvi se o něj začnete pomalu opírat a poslední věc, kterou si pamatujete je, že vás objímá. O pár hodin později vás kamarádka, celá naštvaná najde jak jste s tím týpkem napůl svlečení usnuli na záchodech. Nic si nepamatujete, ale víte, že váš přítel by z toho radost rozhodně neměl.

Tohle, podle mě, je samozřejmě nevěra, ale zaslouší si odpuštění a pochopení (v rámci možností), samozřejmě už vztah nikdy nebude jako předtím a nikdy si už nebudete moc 100% věřit, ale nestojí to za rozchod.

Druhá situace je následující: Váš přítel večně není doma a navíc váš kolega v práci se na vás tak roztomile usmívá, že zatoužíte po něčem "novém". Pokud se vám nedostává dostatek "citů" je spíše pravděpodobné, že s vaším kolegou budete chodit do kina, na večeře a užívat si romantiku. Třeba ale taky jenom potřebujete sex a vždy od něj hned prchnete, aby se váš přítel nic nedozvěděl.

Tohle je to nejponižující, co můžete člověku udělat - sklamat jeho důvěru, někdy i opakovaně. V tomhle případě nemá cenu ve vztahu pokračovat.

Back off..