Srpen 2013

Mango

31. srpna 2013 v 11:34 | Marti |  Zbytek ;)

Mango

Od tý doby, co jsem v Anglii nakoupila v obřím Mangu na Oxford st. jsem se do jejich oblečení totálně zamilovala. Značka pochází ze španělska (o důvod víc jí mít rád :D) podobně jako Bershka, Desigual nebo Pull and Bear. Zaměřuje se spíš na elegantní, ležérní oblečení a doplňky. Pokud se vám (jako mě) líbí různá sáčka, svetříky, kabelky a skinny kalhoty, určitě si tady něco vyberete! :)

Textured striped tailored dress JERSEY BLAZERSUIT TROUSERS

30 blog challenge - Day 2

29. srpna 2013 v 18:53 | Marti

Day 2 - How have you changed in the past 2 years

Hola chicos ;) Tak dneska jsem přijela ze Soběslavi, kde jsem byla za kámarádkou a bylo to hrozně fajn :3 ... Každopádně, tenhle článek bude o tom, jak jsem se změnila za poslední 2 roky.

1. Vyrostla jsem asi tak o 0.005 cm -.-
2. Objevila jsem super kapely, lidi a tumblr
3. Taekwondo se pro mě stalo jednou z nejdůležitějších věcí v životě
4. Měla jsem pár kluků, na který ale ve směs moc pyšná nejsem
5. Konečně už umím italsky a plynule španělsky
6. Tady jsou dvě fotky, tak posuďte sami ;D
30 blog challenge - Day 1

26. srpna 2013 v 17:36 | Marti |  Zbytek ;)

Day 1 - Weird things you do when you´re alone

Nedávno jsem tuhle 30 denní výzvu viděla na nějakém blogu, tak mě napadlo, že by to byl dobrý nový start tady na blogu :D Takže .. co divného dělám, když jsem sama? :D

1. Poslouchám LIVE CD na hifi věži a dělám že jsem na koncertě
2. Povídám si s kočkami
3. Hraju na PS3 bráchovi hry o kterých jinak tvrdím, že jsou "blbost" a "ztráta času"
4. Chodím ve spodním prádle po celém bytě (i na zahradě :D)
5. Přerovnávám věci v pokoji
6. Kdyby vám všem bylo 18, napíšu i 6. věc :D

Tumblr

Taekwondo soustředění 2013

24. srpna 2013 v 19:16 | Marti

Welcome to the A class

Uuff nevím kde začít. Miluju taekwondo ♥ a letos se na soustředění sešla ta nejlepší parta.

Kařdý den jsme 5 hodin trénovali, blbli, pili, kecali s holkama .. Taky jsem udělala (4hodinové) zkoušky na modrý pásek, kde jsme museli dělat techniky, sestavy, sebeobranu, parakotouly, zápas, přerážení desek, historii, názvy ... A tak jsem po 2 letech zápasení s modrozeleným páskem a vymetání medailí v kategorii B (nižší) přešla do "Áčka". Budu bojovat s těmi nejlepšími, jezdit do zahraničí ..

Kromě toho se stalo i pár .. ehm .. nejasností. Tak třeba: pár našich kamarádů se vždycky stavilo o poledním klidu k nám na pokoj, abychom koukali na filmy. A tak jsme se "tulili" v naší manželské posteli, když v tom přišel hlavní trenér. :D Chudáci kluci dostali sprda, jak nás obtěžují atd :D

Cobří parta :D (já v červeným :P)


Trénujeme .. (já ve žlutém tričku)

Vztah na dálku

15. srpna 2013 v 19:58 | Marti |  World

Fungují vztahy na dálku?

Let BA 8723 z Londýna dosedl na ranvej Letiště Václava Havla 15 minut před plánovaným příletem. V deváté řadě se od okénka odlepila unaveně vyhlížející slečna a pomalu si začala balit iPod a časopis do batůžku. Kabinou se rozlehl hlas kapitána, který všechny vítal v Praze a někteří nedočkaví pasažéři už čekali v uličce, až budou moct opustit letadlo. Dveře se otevřely a proud lidí se nahrnul do prostor letiště. Mladá slčena se šourala někde daleko za skupinou japonských turistů a psala SMS svým rodičům. Připadala si jako by její velká část byla ještě v malém bytě v centru Londýna a nehodlala se nikdy vrátit zpátky ...


V úterý jsem přijela z Londýna a čas se neskutečně vleče. Připadám si, že jsem tu úplně bezúčelně a odpočítávám dny do 3. září. Letos snad poprvé se teším na začátek školního roku. Vztahy na dálku z člověka vysávají energii, protože musíte žít svůj vlastní život, ale zároveň jste myslí někde jinde. Ve škole se nemůžete soustředit a nebaví vás věci, které vás obvykle zajímaly. Moje rada zní, nechoďte do toho ...Hiatus is over - I´m back! ;)

9. srpna 2013 v 20:35 | Marti |  World

Co se změnilo za půl roku? :D

Oh, I´ve missed this so bad :D Ahojkyy ... jsem zpět po půl roce a všechno je jinak. V první řadě - jsem dospělá (už pár měsíců :P). Právě jsem v Londýně. Déle než měsíc. Bydlím tu u přítele. V září nastupuju do maturitního ročníku a jsem předběžně přijatá na UCL (University City of London). Whoa.

Chybí mi blogování a všechno okolo toho, tak jsem se dneska rozhodla vrátit se zpátky a nadobro. Pokusím se změnit theme a projít všechny moje oblíbené blogy. Pak přijde seriál zážitků, příběhů a fotek z Londýna. Máte se na co těšit ;)