Prosinec 2012

Veselé Vánoce x)

24. prosince 2012 v 12:09 | Marti |  Zbytek ;)
http://www.clipartpal.com/_thumbs/pd/holiday/christmas/String_Lights.pnghttp://www.clipartpal.com/_thumbs/pd/holiday/christmas/String_Lights.png

Merry Christmas, Feliz Navidad e Buon Natale ;)

Tak, myslím že jsem vyplýtvala svojí jazykovou zásobu :D Doufám, že u vás zatím všechno probíha v klidu a v pohodě, že stromeček stojí a salát je už v ledničce a že už se stejně jako já nemůžete dočkat! :)
Ti z vás, co tu semnou zůstali/vydrželi/právě teď přišli .. moc vám děkuju a užijte si svátky jak nejvíc to půjde.
A pokud jste se teď nedávno s někým nepohodli .. běžte za ním a obejměte ho :D (Ach jo .. normálně jsem taková tvrdá a bezcitná taekwonďačka a pak takhle změkknu :D)

Skvělá písnička!

A doufám, že stejně jako já očekáváte dneska pod stromečkem tohle ;) :


Konec blogu?

23. prosince 2012 v 9:45 | Marti |  Zbytek ;)

Konec blogu nebo veké pozastavení?

Ahoj, no nebudeme si nic nalhávat ... poslední článek jsem uveřejnila 1. prosince ... a už sem přišla o několik Affs, který nebavilo pořád čekat až něco napíšu. Rozhodně tenhle blog nebudu mazat, to bych asi nikdy nedokázala. Ale tak si říkám - když na blog nemám čas teď, co teprve příští rok, až budu maturovat?

Takže jsem se rozhodla ještě to zkusit a dokopat se k tomu konečně něco dělat. A pokud to nepude, nezbyde mi nic jiného než blog odložit na chvíli k ledu :)

Tak jestli chcete, zůstaňte tu semnou - do it for the memories :D


○ Recenze kosmetika ○

1. prosince 2012 v 11:49 | Marti |  Zbytek ;)

Recently purchased products

Vánoce, sice ještě nejsou, ale určitě jste už všichni alespoň přemejšleli nad dárkama. Pokud patříte k lidem, kteří je mají nakoupený už od konce října, tak vás hluboce obdivuju :D protože já ještě nic nemám :D
Ale k věci - napadlo mě napsat svůj názor na pár věcí, které jsem si nedávno koupila, snad se vám to bude líbit :o)

1. Dermacol Matt Control báze + make-up


Tuhle sadu jsem si koupila hlavně kvůli bázi, protože obojí dohromady stálo jen 250Kč. Make-up mě ale nijak neoslnil - je celkem těžký, divně voní a bez fixačního pudru moc dlouho nevydrží. Báze je ale naprosto dokonalá, krásně pleť vyhladí a zmatní a dá se nosit i samotná (na ttrénink, v létě ..)

2. Maybelline color sensatiaonal


Tak tyhle rťenky jsou naprosto skvělý! Nejenže dlouho vydržej, ale navíc nevysušujou rty a s leskem vypadají dokonale. Pokud uvažujete o koupi nové rtěnky, tohle je podle mě jasná volba :)

2. Cherry Blossom Blush od essence

essence cherry blossom girl blush

Svěží korálové odstíny, ten světlejší se dá použít i jako rozjasňovač. Pokud jí ještě někde uvidíte, rozhodně neváhejte :D

Tak myslím, že tohle by prozatím stačilo - ještě jsem si sice koupila tekuté linky od essence, ale ty jsou hodně podobné všem ostatním :D