Září 2012

Somewhere in Neverland

23. září 2012 v 8:42 | Marti |  Zbytek ;)

New song by ATL

Taak co, jak se máte takhle koncem září? ;) Já tak nějak přežívám školu (zatim žádný fiasko - až na 5ku z opakovacího testu z matiky :D - ale co si budeme nalhávat, to nebylo žádný překvapení :D)
Ale zpátky k tématu. Moje oblíbaená kapela All Time Low už 9. října přichází s novou deskou Don´t Panic! Zatím uveřejnili 3 písničky - The Reckless And The Brave, For Baltimore a Somewhere In Neverland.
Už se nemůžu dočkat! :DA different weekend ;)

17. září 2012 v 16:59 | Marti |  Zbytek ;)

My story continues ...

Pamatujete, jak jsem vám říkala o tom klukovi z autobusu? Jestli ne tak TADY :D .. No každopádně: Po tom protrpěným víkendu, kdy se pokazilo snad všechno, co mohlo, se mi nakonec v pondělí ozval. No a pak sme spolu jezdili každý ráno do školy (teda kromě toho, kdy jel na nějakou "hustou právnickou akci" - už sem zapomněla jak se to jmenovalo :D)

V pátek sem si myslela, že už se neuvidíme, ale nakonec víkend dopadl skvěle! :D Nejdřív sme jeli s rodičema na vinobraní do Znojma (Joo party hard :D ne dělám si srandu :D měla jsem jenom trochu burčáku!). No a v neděli jsme zašli odpoledne na kulečník (neptejte se .. vůbec mi to nešlo :D), pak na jídlo a cestou zpátky sme se ještě prošli v parku a lezli na takový prolejzačky. :D No nic .. nechci to zakřiknout .. ale jak víte, já moc štěstí nemám, takže si nějak nefandim :D
My wishlist :o)

14. září 2012 v 18:22 | Marti |  Zbytek ;)

My wishlist for September °12


How to look the best at everything

Sada od Benefit obsahující podklad, make up, 2 korektory a pudr :)

Další sada, tentokrát s dvěma rozjasňovači, tvářenkou a leskem
No a potom kabátek od Tally Weijl (kterej ale nemůžu zaboha nikde najít obrázek :D), nějaký tmavý džíny a tenisky :)
No nemaj to semnou rodiče lehký :D Ale co .. já si svoje peníze šetřim na autoškolu! :D
Škola a .. něco navíc

11. září 2012 v 18:05 | Marti

Diary aneb Nejsmolnější víkend všech dob ..

Když sem ve čtvrtek odpoledne šla na autobus, ani by mě nenapadlo, že víkend ani zdaleka nepůjde podle plánů ...
Cestou domů totiž vedle mě stál jeden hrozně hezkej kluk .. a navíc se mi zdál povědomej! Tak sem sebrala odvahu a zeptala se ho jestli náhodou nechodil na stejnou školu co já. No a zbytek cesty jsme si povídali :).

Tumblr_ma5flt4re81rs9798o1_500_large

Nečekala jsem, že bychom se ještě někdy viděli, ale v pátek si mě přidal na facebook a psali jsme si skoro 3 hodiny.
Jenže! pak přišla první špatná zpráva - rodiče Irmuš nás nemohli odvézt na jednu jezdeckou akci, kterou jsme měli v plánu už od začátku srpna. Fajn, bylo mi to líto, ale zas tolik se nedělo ...

1172935-bigthumbnail_large

V noci sem se pak probudila s teplotou a rýmou. "Jasně, proč ne!" říkala jsem si :D
Večer ten den sem totiž měla naplánovanou večeři s jednim fakt sexy mexičanem, co bydlí v Praze. A teď sem tam měla jít s nateklejma očima a s nosem jak bambule? Naštěstí se to do večera celkem spravilo, tak sem si udělala vlasy, make up a vyšla z koupelny.
Na schodech mi ale podklouzla noha a já se zkutálela až na podestu, kde sem narazila hlavou do zdi.Takže místo rande sem strávila večer na chirurgii. Teď mi zbyla zašitá rána, monokl a čtvrt obočí ..

Tumblr_m9hb48pli71qiaqpmo1_500_large

How was your first day at school?

3. září 2012 v 22:04 | Marti |  Zbytek ;)

1 day over .. 300 others left :D

Naše škola dostála svý pověsti. Zatímco Irmuš mi nadšeně vyprávěla o slavnostním zahájení, o tom jak skončili v 9 a pak šla do kina a na nákupy, já sem musela tvrdnout ve škole do 13:30! :D

Tumblr_m8ynexwezt1qepfj3o1_500_large

Kupodivu jsem ten první den přežila docela v pohodě. Jasně, nemám tu třídu ráda .. spolužáci mě štvou a představa 10ti měsíců přede mnou mě docela ubíjí, ale ... :D
Snažim se žít ze vzpomínek na koncert ALL TIME LOW ♥ ♫ .. (I´m doing it for Baltimore ;) .. těšim se na to až začnou tréninky, španělština, pak na Vánoce, 18tiny (popř. řidičák :P)

Tenhle článek moc nemá pointu co? No neva .. A co vy, jak si užíváte přežíváte první týden školy? ;)

Tumblr_m9nxe08zdp1rbqf08o1_500_large