Květen 2012

Inspirace na léto

31. května 2012 v 17:16 | Marti |  Zbytek ;)

Prázdniny už za měsíc! :D

Taky už jste ztratili motivaci cokoli dělat? :D Kdyby jsme nepsali závěrečky a nevycházela mi z matiky čtyřka, tak bych se snad nedonutila dělat už vůbec nic. :D
Ještě, že za měsíc už bude konec školy a nebudu muset nikoho vidět celejch 8 týdnů! :D To bude super.
Jinak tady je inspirace, která se mě osobně hrozně líbí. :D (No co, občas se člověk pochválit musí xD)

Summer

Sunrise Avenue

29. května 2012 v 18:03 | Marti |  Zbytek ;)

Welcome To My Life

V neděli jsem se poprvé koukala na Hlas Československa. Popravdě nejsem moc fanoušek těhle pěveckých soutěží, ale když jsem se dozvěděla, že tam budou vystupovat Sunrise Avenue, nemohla jsem odolat! :D
Od téhle kapely z Finska určitě znáte hit Hollywood Hills, který já naprosto miluju.

Tady je ale jiná, trochu smutnější písnička - Welcome to my life ...Confusion

23. května 2012 v 16:01 | Marti |  Zbytek ;)

To přece nic neznamená ...

Sobotní závody byly plný událostí. Začnu s tím nejdůležitějším.

Druhý zápas (tedy o zlato) jsem vedla 5:0 po celý 2 kola a byla jsem si celkem jistá výhrou. Jenže pak jsem si zranila nárt a kotník. Takže jsem na levou nohu nemohla ani stoupnout, natož s ní kopat! Jenže jsem se nechtěla vzdát a přenechat jí tak jednoduše vítězství. Spoléhala jsem na to, že mi bude 5 bodový náskok stačit. Kvůli palčivé bolesti v noze při každém pohybu jsem se ale nemohla vůbec soustředit.
Ani nevím jak, ale dostala jsem 2 zásahy do hlavy. To je 6 bodů. A to byla ta nejvíc hořká prohra, kterou jsem kdy zažila.

Tumblr_lxzxkj7kwv1r9ggrvo1_500_large_large

Byla jsem na sebe tak neuvěřitelně naštvaná. Cestou do sprch jsem hodila půjčené chrániče na nárty zpátky do tašky. "Že mi ale pomohly!" pomyslela jsem si. Když jsem se vracela, zastavila jsem se u tatami, abych se podívala jak zápasí jeden kluk od nás z klubu. Prohrával 8:1 po prvním kole. Zdálo se, že náš klub postihla nějaká epidemie smůly.

Tumblr_m4fvjwidh31qi23vmo1_500_large

Najdenou mě někdo chytil zezadu za rameno. "Pooojď seem." řekl kamarád a obejmul mě. Pak začal plácat o tom, jak jsem se hrozně zlepšila od tý doby, co mě viděl zápasit naposledy. To určitě! Chtělo se mi brečet. Najednou se odmlčel. "Co se děje?" zeptala jsem se. "Hezky voníš." řekl a zmáčkl mě.

Tumblr_m320duqtdd1qhnr1lo1_500_large

Asi o 2 hodiny později, když dozápasil se přiřítil na tribunu, kde jsem seděla, protože jsem už nemohla ani chodit. "Marťo, zkontroluj to!" "A co jako?" řekla jsem překvapeně. U něj člověk nikdy neví. "No jestli vonim ... abych ti pak večer nesmrděl."

Mám to ale divný kamarády.Burn It Down

21. května 2012 v 17:20 | Marti

Song z připravovaného alba Linkin Park

Na tuhle písničku jsem narazila náhodou na YouTube a od té doby jí slýchám naprosto všude! :D Ne, že by mi to vadilo, je to skvělá písnička - tak si jí poslechněte! ;D


Funny pictures

17. května 2012 v 20:56 | Marti |  Zbytek ;)

My eCards :)

Tak tyhle obrázky prostě miluju :D (P.S.: Koukáte na hokej? Já jop .. mám na tváři i českou vlajku ... sice asi nevyhrajem, ale co, potom budu fandit Slovákům :)

129056345541915880cdbn4uuuc_large

L-389_large
----> Další? Celý článek! ;)

One Taekwondo Story :)

15. května 2012 v 17:21 | Marti

Kamarádka za všechny prachy

Taky jste se někdy zastavili a pomysleli si: "Proboha, jak jsem mohla s tímhle člověkem někdy kamarádit?"
No tak přesně tohle sem si říkala včera na tréninku.

"Sorry, ale já se dneska moc snažit nebudu." řekla sem jí, když jsme měli trénovat zápasy. Moc se mi totiž nechtělo unavovat před závodama nebo se nějak zranit. "Já se teda snažit budu." odpověděla mi s uraženým výrazem.
Začolo první kolo a E. se do toho pořádně pustila. Když si ještě vezmete to, že je nejmíň o 20kg těžší než já .. asi si dokážete představit, jak jsem byla celá omlácená. (Pořád mě totiž kopala do míst, kde nejsou chrániče a hlavně - kam se ani kopat nesmí.)

Tumblr_m2tgdm0cim1qzt1jko1_1280_large

"E. prosím nekopej tak tvrdě, nechci bejt na závodech celá zmlácená." poprosila jsem jí. Bylo to ale k ničemu. Kopla mě do břicha tak silně, že jsem myslela, že už nikdy nebudu mít děti. "No co, chtěla jsem ti dát motivaci, aby si se začla snažit."

Tumblr_m30mvucpb11r1t1g6o1_500_large

Nejen, že vůbec nebrala ohledy na to, že potřebuju na závody dorazit celá, ale ještě napráskala trenérovi to, že jsem řekla, že se nebudu snažit...


Summer

13. května 2012 v 12:37 | Marti |  Zbytek ;)

Už jen 49 dní do prázdnin!

Taky vás už chytla prázdninová mánie? :D Mě jo - dneska jsem totiž vypočítala (jo jo stává se ze mě matematik!), že už
zbývá jen 36 školních dnů do prázdnin - tj. 237 vyučovacích hodin, když máte průměrně 33 hodin týdně :D

Tumblr_lz66g4ktpw1qkr9odo1_500_large

V pátek jsme měli ve škole focení a já sem poprvé v životě byla v druhé řadě! :D *tears of happiness*
Konečně jsem totiž přišla jak na to! Před tim to bylo takový .. si malá tak běž dopředu, ale když sem si vzala krátký šaty - nemohla sem si přece kleknout, že? Cha chá!

Tumblr_lrkms9nsjz1qciek8o1_400_large

No a dneska jsem běžela Pražský maraton. No tak dobře ne těch 42 km :D .. jenom Minimaraton - 4,2 km. Ale i tak - mám tričko, medaili a startovní číslo, takže se můžu tvářit drsně :D
První den v anglické rodině ...

8. května 2012 v 13:26 | Marti |  World

... a nejvíc boží přeřek všech dob :D

Kromě mě a kamarádky s námi v jedné rodině bydlela ještě jedna 12 letá holčička, která nás doháněla k šílenství svým předčasným vstáváním (ale vážně, bohatě stačilo vstát v 6:45 a mohly jsme ještě koukat na televizi :D) a přehnanou dochvilností (já jsem ráda, když přijdu na sraz včas - ona tam chtěla být o hodinu dřív).

Veřer po příjezdu se šla kamarádka koukat na televizi s paní, u které jsme bydlely, Terka zůstala v pokoji a hrála na tamagoči (:D) a já jsem se šla osprchovat.
Jakmile jsem přišla z koupelny a otevřela dvěře do pokoje, Terezka se mě s naprosto kamenou tváří zeptala:
"Marťo půjčís mi potom prosím ten vibrátor?"

Až po největším záchvatu smíchu jsem zjistila, že tím myslela adaptér do zásuvky :D

Tumblr_m3of2cbkva1qhfdzao1_500_large

Zamilovala jsem se!

4. května 2012 v 20:20 | Marti |  World

Londýn ♥

Tak jsem zpátky! A oficiálně oznamuju, že se chci přestěhovat do Anglie :D Příští rok tam pojedu na brigádu a pak snad studovat na nějakou jejich collage :)
Jinak ten výlet byl tak boží, že to snad ani nejde popsat slovy - největší sranda, přeřeky, hlášky, nový kámoši z Ústí, sexy průvodce a Britové s tím jejich přízvukem...
Jak prohlásila jedna holka, s kterou jsme bydleli v jedné rodině - "Marťo sice tě znám jen dva dny ale už vim, že seš fakt blázen na kluky :D"
Kromě Londýna (kde jsme bydleli) jsme navštívili Dover, Canterbury, Stratford, Stonehenge ... no na ten týden nikdy nezapomenu a doudám, že se tam vrátim co nejdřív to půjde! Takže za chvíli článek s fotkama (čekám, až mi je kamarádka zpošle :D) a vtipný story.

Appi31sciael3dg_large