Duben 2012

Anglie a závody

29. dubna 2012 v 10:33 | Marti |  Zbytek ;)

Scorpions cup a odjezd do Londýna

Tak včera večer jsem přijela z Olomouckého turnaje Scorpions cup.
Celý den jsem byla nervózní, protože opět přijela soupeřka, kterou se mi ještě nikdy nepodařilo porazit. Nakonec jsem si během zápasu dokázala udržet čistou hlavu a soustředit se na to co dělám - jaké používám techniky a jestli si pořádně kryju hlavu.

Taekwondo-19-bagarai_large

Všechny 3 kola bylo skóre stále 0:0, takže přišlo čtvrté kolo - náhlá smrt (kdo dá prví bod, vyhrál) a já jsem prohrála. Zlatá medaile mi sice utekla mezi prsty, ale vůbec toho nelituju. Naopak jsem ráda, že jsem jí trochu podusila a příště jí určitě porazim :D

No a k tomu Londýnu - dneska odpoledne odlítám a nevím, jestli se během týdne dostanu na počítač. Ale potom určitě napíšu jaký to tam bylo! ;)

Spring is here :)

24. dubna 2012 v 21:29 | Marti |  Zbytek ;)

I tried so hard

No popravdě ani nevím, kde mám začít. Mám v hlavě trochu zmatek. Dneska, když jsem byla nakupovat jsem si všimla jedný dost frustrující věci. Všude, ale opravdu všude jsou zadaný páry. Seděj v kavárně, na lavičkách, jsou v obchodech, procházejí se ...

Tumblr_ly22er59ek1r6mwhho1_500_large_large

"Honza mi řekl, že mě miluje." vybafla na mě včera kamarádka z taekwonda. Ne, že bych jí to nepřála, ale měla jsem v tu chvíli chuť jít sebou někam praštit.
"Jaká je pravděpodobnost, že bude tlustá holka s celulitidou kam se podíváš a nezkrotným kudrnatým hárem chodit s krásným klukem?" Napadlo mě, to bychom si někdy měli v matice vypočítat.
Jenže pravděpodobnost v životě nehraje moc velkou roli, takže jsme tam stály - ona s pěkným klukem na háku a já - člověk, se kterým se každý chce jenom kamarádit.

6fa9b31b1b0ef7b6e1b192cf52337871_large

Dneska o sportovním dni (jestli se tomu tak dá vůbec říkat?) jsem leželi s Markem ze třídy venku, opalovali se a on mi vyprávěl o počítačovejch hrách. S někým jiným jsme zase řešili NHL a Ligu Mistrů. Mirek mi vyprávěl o holkách na diskotéce ... Proboha! Co se to děje?!Diplomy za bleskovku :)

22. dubna 2012 v 10:49 | Marti |  Zbytek ;)

Tak tady jsou ;)

Páni já se dneska tak nudim :D ... udělala jsem diplomy, ale teď už fakt nevim do čeho píchnout :D
Všechny diplomy v celém článku, snad se budou líbit :)Bleskovka 0.1

20. dubna 2012 v 20:03 | Marti |  Zbytek ;)

Bleskovka o ceny ;)

No blog už mám skoro 2 roky a tak mě napadlo udělat tuhle krátkou bleskovku ;)

1. Jak se jmenuju?
2. Kolik mi je?
3. Jaká je moje nejoblíbenější kapela?
4. A nejoblíbenější země?
5. Co dělám za sport?
5. Líbí se ti styl blogu (články, dess ..) ?
6. Co chceš na diplom? Nebo to necháš na mojí kreativitě? :P
7. Tak pá :D

  • Amazing-awesome-beach-beautiful-billabong-favim.com-365406_large

School :D

17. dubna 2012 v 21:44 | Marti |  Zbytek ;)

Who is excellent in Math? I am!

Lidi .. tak dneska jsem si ve škole užila svých prvních 5 min. slávy :D
O matice jsme dostali nějaký papíry s příklady na opakování. U prvích třech příkladů jsem byla celkem v háji (no jako obvykle). Potom přišel příklad s druhy pizzy, kde jsem se spíš soustředila na to, jakej mám hlad, než na počítání :D
Ale moje chvíle příšla u příkladu číslo 5. Byl to příklad na vybírání bonbónů nebo tak něco :D
A já jsem to vypočítala jako první! Byla to permutace s opakováním :D
Když se mě pak učitělka ptala, jak jsem na to přišla, nasadila jsem tajemný výraz.
Přece jim nebudu prozrazovat, že jsme ten příklad už počítali.

Tumblr_m1cct9ktav1r5dsbpo1_500_large

I´m back ;)

15. dubna 2012 v 20:20 | Marti |  Zbytek ;)

Tak jsem už konečně zpátky! :D

Asi nikdy sem se necítila tak zahandbeně jako teď! :D Je mi fakt líto, že jsem tu tak dlouho nebyla - fakt jsem chtěla, ale potom co pár lidí vyhodili s pětkou s tím, že si to pěkně v květnu zopakujou, jsem trávila celý dny v knížkách! xD

559902066_large
Nejvtipnější byl ale stejně pátek. Šla jsem si vytáhnout otázku ze ZSV, když jsem zjistila, že se mi nějak divně vyklá podpatek :D Úplně jsem viděla jak se mi zlomí a já spadnu přímo do výstřihu paní zástupkyně xD
Naštěstí jsem to ale ustála :D (I když stát pak na slavnostním vyhlášení pomalu na jedný noze a opírat se o Mártyho taky asi nevypadalo moc hezky xD)

Tumblr_m2gwj80rbo1rs1kxwo1_500_large

Když jsem pak v pátek přišla domů bylo to takový zvláštní. Najednou jsem měla zase volno! :D Ani jsem pomalu nevěděla co mám dělat :D Pak jsme o víkendu s Irmuš plánovali jak pojedeme do Prahy, ale nějak nám to nevyšlo :D Ale co, tak snad příští víkend :)

Omluva :(

10. dubna 2012 v 21:55 | Marti |  Zbytek ;)

Nevím, kdy stihnu napsat další článek ..

.. máme totiž tenhle týden maturitu nanečisto (stejná jako normální ústní maturita, akorát s míň otázkama) - takže zítra mě čeká ČJ, pak ve čtvrtek AJ a nakonec v pátek ZSV :D
Znáte ten pocit, když si myslíte, že vám mozek zachvíli praskne? :D Jo tak to je přesně ono. :D
Budu se opravdu snažit sem zítra přijít a oběhnout Affs, ale nejsem si jistá :/

Tak dneska za 3 z ČJ (Literatura první poloviny 20. stol.)
Dnes 1 z AJ :) (Educational systems)

Tumblr_m2bf30ywqj1qeos7mo1_500_large

Home sweet home :D

8. dubna 2012 v 21:45 | Marti

Zpátky od babičky ;)

Ahoj! Tak dneska jsme přijeli od babičky z Moravy. Na jednu stranu je super, že jsem doma, ale klidně bych tam zůstala - tuhle babičku mám totiž opravdu ráda. Obdivuju na ní, že se nikdy nevzdala a nenechala si od nikoho do ničeho kecat.

Tumblr_m1d40z36z01qzrkblo1_1280_large

Moje babička je totiž němka, takže to nikdy neměla v životě lehký. Děti se jí po válce ve škole vysmívali a mlátili jí. A když vyrostla a měla možnost před komunismem utéct do Rakouska za rodinou raději si vybrala mýho dědu a zůstala v ČR. Nejspíš to ale nebyla ta nejlepší volba - vyklubal se z něj alkoholik, který mlátil nejen jí, ale i tátu a jeho 4
sourozence.

Tumblr_m269cizl361qieq9mo1_500_large

Nakonec děda spáchal sebevraždu - podřezal se ve vaně. A aby toho nebylo málo o rok později se na motorce zabil můj strejda. Babička se ale nezhroutila a doteď zůstala veselá a akční. Proto má můj obdiv a ráda k ní jezdím na návštěvy :)

No a jak jste si vy užili (užíváte) prázdniny?Prázdniny!

4. dubna 2012 v 22:25 | Marti |  Zbytek ;)

Blog bude pozastaven

Konečně jsou tu (alespoň kratší) prázdniny! :D
Už jsem to v tý škole nějak nedávala ... No i když, nevím, jestli pár dní volna nějak pomůže (zrovna včera se mi zdálo o tom, jak jsem byla u moře - to by bylo teprv něco! :D)

Tumblr_m1ywx5gd871r4sd30o1_500_large

Dneska ve škole mě udivila jedna spolužačka (no resp. už mě to ani nějak zvlášť nepřekvapilo protože vím, jaká je to kráva ..).

Abych vás uvedla do situace:

Je jí 18, ale chová se tak na 30 (ty její řeči o bolestech zad a budoucí kariéře :D ..) a chodí s jedním spolužákem (věk: 16). Neustále se po sobě ve škole plazej a já sem dneska bohužel měla tu "čest" slyšet jejich rozhovor potom, co jsem mu půjčila komix Garfielda.

"Zlato, už ti bude 17, tak bys měl přestat číst takový blbosti. A taky nechci aby ses s ní bavil."

Tumblr_m1jwt81g3y1r8dgflo1_400_large

Jo a ještě k tomu nadpisu. Zejtra jedeme s rodinou k babičce, kde nebude internet, takže až do něděle tu nebudu. Affs doufám, že mě nesmažete a přeju hezký Velikonoce! ;)


Summer is close :D!

2. dubna 2012 v 16:11 | Marti |  Zbytek ;)

Už za 3 měsíce jsou tu letní prázdniny! :)

Inspiration 0.2

Summer is close! :D by qawp featuring short shortsShort shorts, $35Hollister Co stripe swimwear, $17Hollister Co. flat heel shoes, $16Swesky crystal jewelry, £15Aviator shades, $27Napoleon perdis cosmetic, $25