Únor 2012

True story, bro :D

28. února 2012 v 18:22 | Marti |  Zbytek ;)

Kluci jsou jako písničky ...

Včera cestou z taekwonda mě napadla tahle hluboká myšlenka. :D

Znáte ten pocit, když v rádiu slyšíte krásnou písničku a hned si jí zamilujete. Nevíte ale jak se jmenuje, takže si jí nemůžete hned stáhnout. Potom pokaždé, když jí náhodou zaslechnete v rádiu, třeba cestou autem, zvýšíte hlasitost a máte hned skvělou náladu. Nakonec vás přepadne zvědavost, název si konečně zjistíte, stáhnete si vytouženou písničku do iPodu a konečně, konečně je vaše.
Pořád si jí pouštíte dokola, cestou na autobus, ve škole, doma ... máte pocit, že se jí nemůžete nabažit. Jednoho dne se vám ale najednou už nezdá tak pěkná. To vás ale nezastaví, že ne? Je to přece vaše oblíbená písnička.
nakonec to dojde tak daleko, že už jí nemůžete ani cejtit. Zůstane na iPodu už bez povšimnutí.

Nepřipomíná vám to něco? Láska, kluci ...

64875_377764842252988_191106967585444_1323596_118528995_n_large

Pak je tu ještě další případ. Vidíte třeba na MTV videoklip k nové písničce Simple Plan (Can´t keep my hands of you) :D
A říkáte si, no jo .. docela hezká písnička, jsou to taky Simple Plan žejo? .. ale znám lepší. Pak jí ale slyšíte znova a znova a začíná se vám víc a víc líbit. Stene se z ní vaše oblíbená písnička. Dokonce i po tak dlouhé době se vám pořád zdá pěkná. Říkáte si: Jakto, že se mi předtím nelíbila?

Zajímavé žejo? :D

Z216738685_large

Benátky :P

23. února 2012 v 21:28 | Marti |  World

Benátky město lásky .. a sexy italů

Další příběh z Itálie, tentokrát z Benátek, kde jsme byli s celou rodinou letos o prázdninách. :)

"Mami, podívej se na něj, ten je tak krásnej!..."
Přeplněná loď nás vezla po Canal Grande směrem na Piazza di San Marco. Nemohla jsem odtrhnou oči od zřízence, co na každé zastávce pomáhal lidem vystupovat a nastupovat. Modrou košili měl u krku rozepnutou a na očích stříbrné, lesklé sluneční brýle. Samozřejmě mi došlo, že mamku ani v nejmenším nezajímá. Chyběla mi tu Irmuš.


137078382377591359_ojbijdjk_c_large


Sexy and I know it cover by SP

20. února 2012 v 16:56 | Marti

All Time Low a Simple Plan

All Time Low a Simple Plan jsou společně na turné po Kanadě (kéž bych měla přebytečnejch 19 táců ... hned bych tam jela :P). Včera zrovna měli jednu z největších show v Torontu a podle reakcí na twitteru se asi dost povedla :)

Podívejte se na krátkej cover Dynamite a Sexy and I know it :D pobavíte se :D


Fuck school x)

19. února 2012 v 13:34 | Marti |  Zbytek ;)

Nic není tak, jak bych předpokládala

Bála jsem se tohohle dne. Zítra je totiž zase škola - po tolika dnech! Vůbec nevim, jak se donutim vylést z postele dřív než na oběd. :D Navíc vidět po dlouhý době tu kravku (která nedávno oslavila 18tiny, takže se určitě bude vychloubat všim možným i nemožným) taky nebude nic moc. That girl is such a bitch! (Jak zpívají All Time Low :D)

Mám pocit, že mi z těch všech úkolů praskne hlava. Musíme udělat četbu (smůla, že sem to nestihla no spíš nechtěla přečíst) , test z biologie a chemie (asi budu zvracet), projekty, prezentace a maturita za dvěřma..
Mám z toho všeho nějakej špatnej pocit. Nic už není takové jaké to bylo. A poslední dobou je těch změn na mě nějak moc :( ...

416910_128338300622717_100003396442056_125250_1689863507_n_largeYou Me At Six ♥

16. února 2012 v 19:31 | Marti |  Zbytek ;)

Ten Josh je taak sexy

Tak co jak se máte? Já momentálně .. no celkem dobře. Včera k nám přijela babička a hned zažala dávat úplně očividně najevo, jak má bráchu radši než mě (dokonce mu přivezla i dort! .. nechápu proč, když má narozeniny v červnu :/). Tak sem radši rychle vypadla k Irmuš a pak hned na trénink, abych byla doma co nejmíň :D.
Po tréninku jsme šli ještě s jednim kamarádem do McDonaldu a bylo to super ... :)

No a teď k nadpisu článku ... koukněte na tyhle videa, ta písničky jsou boží ♥ (a ten zpěvák :P)
Ty britové mají něco do sebe, to teda musim uznat :D
Řím ♥

14. února 2012 v 13:42 | Marti

Colosseo, sushi bar a croissanty

Stála jsem uprostřed party nějakých italských dělníků, kteří se vraceli z práce. Nemohla jsem se ani nadechnout, natož pohnout. Rozhlížela jsem se kolem a hledala tátu. "Tati, kde si?" volala jsem.
"Colosseo, prossima fermata Cavour!" ozvalo se. Najednou mě někdo čapnul za ruku a tahal mě ven. Byl to táta - poznala jsem jeho hodinky. Vyskočila jsem na nástupiště na poslední chvíli a dveře se za mnou zavřely. Posprejovaný vlak odjel.

Prošli jsme turnikety a oslnilo nás odpolední slunce. Před stanicí metra stál velký strom a jeho listy se třepotaly ve větru. Stála jsem tam, s pusou otevřenou dokořán. Pár metrů před námi bylo Koloseum, ještě krásnější, než jsem si ho kdy představovala.

Tumblr_lulywd1atb1r39v3ko1_500_large

Taekwondo

14. února 2012 v 10:32 | Marti |  Zbytek ;)

Trénink s SCM :D

Pokud nevíte co to je SCM, mě se neptejte :D Myslim, že to znamená sportovní centrum mládeže, ale nejsem si jistá. No každopádně - včera si jdu v klídečku na trénink, protože v pondělí je to vžycky flákárna. Všichni co mají vyšší pásky odejdou trénovat právě s těma SCM a my ostatní zůstaneme v malé tělocvičně a máme pohodu :D
No ale včera jsme tam museli jít s nima všichni! Páni .. připadala jsem si hodně trapně :D Ten trenér třeba řekl: .. No tak si dáme lehkej sparring, klídek, jen si s tim soupeřem pohrajte. (Aha no... co to jako znamená? Co mám kopat?) Připadala sem si tam jako trapák mezi všema těma ninžama s černým páskem. :D

Dubom1_large

Novinky

12. února 2012 v 10:01 | Marti |  Zbytek ;)

Moje příběhy z velkých evropských měst

Poslední dobou vůbec nevim o čem psát, ale napadlo mě, že bych každý týden zveřejnila jednu povídku o nějakém evropském městě. Protože když někam jedu já, tak se to neobejde bez nějakýho trapasu nebo zádrhelu :D

První bude na řadě Řím, kde jsme s tátou byli asi před čtyřmi lety :).
Tak mi napište, co si o tom myslíte ;)

Tumblr_lk02u2ih6j1qeuocqo1_500_large

Sweet memories

9. února 2012 v 22:21 | Marti

Hudba, léto, vzpomínky ...

Znáte ten pocit, když si pustíte nějakou písničku a ta vám něco strašně připomene? Pak zavřete oči a najednu jste zpátky na tom místě ...
Sice bych hrozně ráda byla zase na prázdninách, válela se u moře nebo u bazénu a tak, ale rozhodně bych nechtěla znova absolvovat to co přišlo potom - začla škola, H. se zamiloval do Jany ... To si radši počkám na ty další prázdniny a uvidíme :D

Tohle mexický pivo jsem měla v Itálii .. mňam! :P
Hwhehe_144701972_153847868_large_large

Sweets

8. února 2012 v 13:50 | Marti |  Zbytek ;)

Sladkosti! :P

Máte rádi sladkosti :)? Já hrozně!
A nejvíc čokoládu (jednou jsme byli v muzeu čokolády - to byl nejlepší den v mým životě :D) Dokonce jsem si i k Vánocům přála čokoládovou masáž :D
Z těhle obrázků se vám rozhodně budou zbíhat sliny ...

Tumblr_lz17qykfw21qhx9k1o1_500_large


Anywhere else but here

4. února 2012 v 18:23 | Marti

Anywhere else but here

Simple plan měli zase pravdu :D - V jedné písničce z alba Get your heart on! se totiž zpívá o tom, jak by člověk nejradši od všeho utekl.
Zrovna dneska ráno jsme s Irmuš seděli v kuchyni u čaje a skrz okno svítilo krásně sluníčko. Já sem si najednou připadala, jako bychom byly zase v Chorvatsku a dávali si snídani. Skoro jsem myslela, že když se otočím, uvidím moře a pláž, malýho Slovince ve žlutým tílku, jak si táhne svojí lodičku, bílej serf co se pohupuje na vlnách ... Jenže mi došlo, že nic z toho se neděje. Že sem pořád tady v Praze, že venku je místo 30 stupňů -16, že mě čeká plno práce do školy a že léto je pořád tak v nedohlednu ... Jak já bych ráda byla - Kdekoliv jinde než tady.


Random facts :o)

2. února 2012 v 17:09 | Marti |  Zbytek ;)

Zajímavá fakta

Na we♥it sem našla pár zajímavostí, které sice k ničemu nejsou, ale proč se nedozvědět něco novýho žejo? :D

 • Když se zraníte, nadávky opravdu pomůžou zmírnit bolest.
 • Ve švédšitě jedno stejné slovo pro "manželství" a "jed".
 • Lidský mozek je schopen udržovat sociální vztahy až se 150 lidmi.
 • Když jste zamilovaní, pamatujete si o 30% víc snů.
 • Lechtání lidi zbližuje.
 • Lidé, kteří se často červenají jsou dobří milenci.
 • Notebooky od Applu dokáží zastavit výstřel.
 • V USA žije 47 lidí, kteří se jmenují "Lol"

Tumblr_lyrw5wqvar1qjywbko1_1280_large


Can dreams come true? :)

1. února 2012 v 16:43 | Marti

Můžou se sny plnit?


Máte nějaký sny? A přáli byste si, aby se splnily? Já si myslim, že určitě!
Můžou to bejt malý sny, jako že chcem dostat z testu jedničku nebo že chceme nový lodičky ... Nebo taky velký sny, jako že chceme odmaturovat, najít si kluka, cestovat ... Možná se budete divit, ale jestli se splní záleží jen na vás.
Když mi bylo 12 nebo 13, jeli jsme s rodičema a s bráchou do Barcelony a já sem si tam tehdy rozhodla, že se naučim španělsky a jednou se tam přestěhuju. To je můj největší sen. Španělsko :o)

Mám ale i pár dalších menších snů:
 • Jít ještě jednou na koncert Simple plan a mít společnou fotku se Sebem a Pierrem
 • Naučit se italsky
 • Jet o prázdninách na 3 týdny do Valencie
 • Jet s Irmuš do Chorvatska
 • Udělat CAE na grade A
 • Mít šatnu se spoustou oblečení
No a jaké jsou vaše sny? Pište, pište!

105695259_large