Prosinec 2011

2012 Wishes

31. prosince 2011 v 8:00 | Marti |  Zbytek ;)

Krásný nový rok 2012!


Konečně je tu další z mých oblíbených dnů v roce (společně s Vánocema, narozeninama a letníma prázdninama x) ...
No původně (hodně dávno) sem plánovala jet do Prahy s Davidem (jestli sem vám o něm ještě neříkala, asi to ani nemá cenu - stejně z toho nikdy nic nebude) ... ale to nějak nevyšlo, takže půjdeme s rodičema k sousedům a to bude určitě 1000x lepší.

Vám ale přeju do novýho roku spoustu štěstí, úspěchů a lásky a ať se vám vyplní všechna vaše přání, ať už se týkají čehokoli ;)

Vaše Qawp ♥
Tumblr_lw17lvz6y31r86we0o1_500_large
Green day :P

30. prosince 2011 v 18:38 | Marti

Green day chystají nové album

Green day jsou zpět! Dnes oznámili (ve světově uznývaném magazínu, pokud byste tomu nechtěli věřit), že jejich nové album vyjde v září roku 2012. Po masivním úspěchu se svými dvěma předchozími alby - American Idiot a 21st Century Breakdown jsou tak trochu pod tlakem, aby přišli s něčím lepším.
Ale no tak, jsou to přece Green day, jasně že to bude lepší :)

Originál: ZDE


Nová písnička ♫

29. prosince 2011 v 11:07 | Marti |  Zbytek ;)

You Me T Six - Loverboy

Dneska ráno jsem na MTV slyšela tuhle super písničku ... no doufám, že vám se bude taky líbit ;)


Snoopy & Garfield

27. prosince 2011 v 10:56 | Marti |  Zbytek ;)

"Můj ty smutku!"

Nechci Vás otravovat se všema dárkama co sem dostala, ale napíšu jen o takový malý křivdě, co se mi stala. :D

Můj malej brácha si už hrozně dlouho přál playstation, ale rodiče mu ho doteď zakazovali. Nevim, kdy se jejich názor změnil, ale letos nás pod stromečkem čekala velká krabice s nápisem Marťa + Míša.

Ano - dostali jsme playstation 3. Ale já jsem ho nikdy nechtěla, takže sem to považovala spíš za dárek pro něj. Navíc jediný dvě hry, které zatím máme jsou NHL 12 a Lord of the Rings. Takže kdo myslíte, že na playstationu propařil celý dva dny? No já sem to nebyla :D ... Zatím sem se ho ještě ani nedotkla. Tím mě rodiče trochu naštvali, ale nechci si moc stěžovat - jinak totiž byly Vánoce super.

Jo jinak - aktualizovala jsem playlist ( i když si myslim, že to nikdo stejně nepoužívá :D) a taky jsem promazala Affs, takže zbývají dvě volná místa ;) - pokud máte zájem, napište.

(Knížka Můj ty smutku - komixy se Snoopym - jeden z dárků :)


Vánoční článek :o)

21. prosince 2011 v 22:29 | Marti |  Zbytek ;)

Čas na vánoční úklid ... i v životě

Ahoj ... doufám, že se těšíte na Vánoce stejně jako já :). Těšim se samozřejmě na dárky, ale hlavně na to, že si odpočinu od školy :D No ale o tom sem psát nechtěla.

Tenhle pátek byla rozlučka s taekwondem a já sem si uvědomila dvě dost důležitý věci. Byl tam totiž i H. a dost okatě balil J. - koukal jí na zadek vždycky, když házela (hráli jsme totiž bowling), pořád se držel blízko ní a tak. No sice se mi už samozřejmě přestal líbit (co jinýho mi zbývalo), tak mě to pořád ještě dost mrzelo (no, spíš sem měla chuť vzít jednu z těch koulí a praštit ho).
Taky tam byl Tomáš, kterej si tam (jako jedinej) přitáh svojí holku. No přišlo mi to od něj docela blbý, protože si s náma vůbec nepovídal a furt se věnoval tý svý ježibabě se zadkem jako valach (abych nebyla tak hnusná - jednu věc musim uznat - bowling hrát uměla). Navíc je to hrozná stíhačka - když jsem se s nim jen na rozloučenou obejmula a popřála mu hezký Vánoce - hnedka ho tam předevšema seřvala...
Ale já prostě musela jít dneska na trénink, kde byli jen oni dva a nějaký prckové :D Že se nikdy nepoučim ...

Portugal-surf_large

Nej hokejisti NHL :)

10. prosince 2011 v 18:27 | Marti |  Zbytek ;)
1.Steven Stamkos

Ne neni to Španěl (ale Kanaďan) ani fotbalista ... ale hrozně mi připomíná jednoho Chorvata z prázdnin :) (takže je krásnej :P). Jo a hraje za Tampa Bay Lightning


2. Ondra Pavelec
Chytá za Atlantu Trashers, ale všichni (nebo spíš všechny?) ho určo znáte, hrál totiž i za náš nároďák. :)


3. Bernd Bruckler

No tak tenhle hokejista moc známej není ... navíc nehraje ani v NHL, ale ve finské lize (ne neni to Fin, ale Rakušák :D)