Červenec 2011

Španělsko vs. Česko - Velká letní soutěž

30. července 2011 v 20:40 | Marti |  Zbytek ;)

Finále U19

Ano je to tak, fotbalový bůh mě zřejmě vyslyšel a zařídil postup našich fotbalistů mladších 19 let na ME do finále. A tam se utkají se španěli :P Takže i holky budou mít důvod koukat na fotbal ;)

Tady ale bude trochu jiná soutěž. Podle fotek ČESKÉ a ŠPANĚLSKÉ reprezentace rozhodněte, čí fotbalisti jsou hezčí a hlasujte v anketě. Pak do komentářu napiště který fotbalista se vám líbí nejvíc ;)

První tři mají u mě diplom a reklamu :o)

vs.
http://rojamania.com/img/spainsub19.jpgSpolečná fotka z tábora :)

30. července 2011 v 15:30 | Marti


Nejlepší vzpomínky :)

Abych pravdu řekla, celou neděli mě žralo, že tábor už skončil. Ale naštěstí vzpomínky zůstávají a já už se těším na příští rok. :P Tady je fotka nás všech, když jsme přijeli z výletu v ZOO Hluboká. Nestýská se mi sice po všech, ale po většině z nich xD.

A co plánujete vy na druhou polovinu prázdnin? Pojedete ještě někdo na dovolenou, nebo jste si na srpen nechali návštěvy babiček a jiný podobdý "zábavný" věci jako já?

A nehledejte mě tam xDOpět Zpět x)

23. července 2011 v 16:56 | Marti

Zpátky z tábora u koní

Pamatujete jak jsem psala, že překonat Chorvatsko bude hodně těžký? Tak něco to přece jen dokázalo. Ano, už loni jsem psala o vzpomínkách na letní tábor u koní. A letos to bylo snad ještě lepší xD I když po příjezdu jsem byla trochu smutná, že jsme tam z minulýho roku byly jenom 3, ale i tak se z toho postupně stal dokonalej tejden :)

Naučila jsem se pořádně skákat, mám nový kamarády ... a pořád nemůžu uvěřit tomu, že jsem doma. Vlastně duchem jsem ještě mezi koňma :)

Dneska dopoledne jsme měli závody alá jízdu zručnosti .. no bylo to sranda. Snad ještě někdy v průbehu prázdnin přidám fotky z celýho tábora ... společné fotky a tak.

Vážně se mi už po všech hrozně moc stýská :/

Hollywood Hills forever :o)

14. července 2011 v 20:26 | Marti |  Zbytek ;)

Letní smutná písnička

Dá se použít na všechny krásný místa který o prázdninách navšívíte. A pak se vám nechce domů ...
Ne nechci jít, ale můj život patří jinam, na druhou stranu těch mořských vln. Ať půjdu kamkoli, jedou se vrátím ...
Moc hezká :P


Sbohem sexouši z Chorvatska :(

12. července 2011 v 21:21 | Marti |  World

Nejpohodovější dovolená v Chorvatsku

Dnes už ve 4:45 jsem byla zpátky v ČR. Abych pravdu řekla, měla jsem z toho vážně smíšený pocity. Všechno se totiž událo strašně rychle. V jednu chvíli jsem ještě ležela na serfu v Jadranském moři a najednou jsem už doma :D Bylo to těch nejlepších 11 dní z prázdnin a jestli ne, tak se to bude jen težko překonávat x)

Fotky, zážitky a všechno okolo - v celém článku :)

Moje "umělecká fotka" Západ slunce a výlet za Pinocciem do Muline =*